Europe, Middle East, Africa

Salesforce User Group, Wroclaw, Poland

JOIN

Wrocławska społeczność Trailblazer Community Group zrzesza ludzi działających w Salesforce – od początkujących administratorów/ osób zainteresowanych przebranżowieniem się – po doświadczonych architektów. 

Spotkania odbywają się raz w miesiącu w wyjątkowej wrocławskiej przestrzeni "Sztuka na Miejscu" w samym centrum miasta. Na spotkaniach dzielimy się swoją wiedzą przedstawiając prezentacje dotyczące ekosystemu Salesforce, dyskutując i uczestnicząc w warsztatach. Naszymi prelegentami są członkowie community, jak i goście z Salesforce.

Ale Wrocław Trailblazer Community Group to nie tylko prezentacje – to wielkie inicjatywy takie jak Charity Hackathon, wspólne wyjazdy i integracje, i przede wszystkim wspaniali ludzie – otwarci, zaangażowani i pomocni.

Jeśli nie miałaś/eś jeszcze okazji uczestniczyć w spotkaniach i nas poznać, to koniecznie zapisz się na najbliższe wydarzenie i dołącz do community!Naszą oficjalną maskotką jest Nutz :)

Zapraszamy do dołączenia do zamkniętej grupie na LinkedInie: https://www.linkedin.com/groups/9182849?lipi=urn%3Ali%3Apage%3Ad_flagship3_detail_base%3BVlq2vFrDQWOGqjGjL%2BPgbA%3D%3D Jest to nasze centrum wymiany informacji, wzajemnego wsparcia, a także informowania o inicjatywach czy wydarzeniach.

Upcoming events

2024年2月27日

Meeting

Dynamic Approval Process - Great Idea for Great Business

Zapraszamy na lutowe spotkanie wrocławskiego Traiblazer Community Group, na którym Paweł Zaleśny opowie o Dynamic Approval Process. Paweł zaprezentuje dynamiczne podejście do projektowania wielopoziomowych Approval Process'ów w Salesforce - aspekty techniczne i biznesowe. Serdecznie zapraszamy!

Past events

Meeting

Salesforce nie tylko dla dużych firm - wdrożenie Non Profit dla Ekostraży i Banku Żywności

2024年1月30日

Party

Świąteczne spotkanie społeczności Salesforce w Polsce

2023年12月13日

Meeting

Meeting of Polish leaders - Salesforce Trailblazer Community Groups

2023年12月13日

Meeting

Zimowe nowości w Salesforce - Winter '24 Release

2023年11月28日

LOAD MORE

Global sponsors

Partners

Organizers

Łukasz Bujło

Community Group Leader

Katarzyna Furtak

Community Group Leader

CONTACT US