New group applications are now open from April 1st- April 30th.

Please note, we are currently not accepting applications in APAC, please check back when the next application cycle opens.

DreamTX

Dec 17, 2020, 9:00 AM – 4:00 PM

Pojďme si zahrát na Dreamforce tady z Česka a úplně virtuálně. Schválně zda se nám podaří navodit stejně hektickou atmosféru, kterou to typicky má.

About this event

DreamTX - letošní verze Dreamforce - se koná 15. - 18. prosince čistě virtuálně. Agenda už je venku (https://trailblazer.salesforce.com/sessions?eventId=a1Q4V00002DWxkY#/sessions), napříč těmi 5 dny nás čeká cca 660 přednášek, z nichž většina se opakuje, takže to není tak hrozné. Jede se ve třech časových pásmech, takže od noci do noci a pokud vás pondělní až středeční přednášky moc nezaujaly, tak se koukněte na čtvrteční noc, tam by to mohlo začít být zajímavé.

Ve čtvrtek 17. 12. v 10:00 spouštíme hangout, na kterém třeba někdo bude celý den (cca do 17 hodin). Znáte ty konference - někdy nepotkáte nikoho, jindy neustále vrážíte do lidí, které jste potkat chtěli. Tak se připojte, když budete mít čas a třeba tam bude někdo na pokec, nebo se připojte na celý den a u toho sledujte přednášky a rovnou je komentujme, kdo ví, jak se ten den bude ubírat. Jdete do toho?

Dreamforce bývá i plný překvapení, pro ty co se zúčastní, tak to třeba tady bude stejné. Kdo ví, jak ten virtuální svět funguje.

Group Leaders

  • Martin Humpolec

    Consultant

  • Alena Dlabajová

    Memsource a.s.

    Leader

Powered by

Trailblazer Community logo

Trailblazer Community

CONTACT US

Join your local Trailblazer Community Group, meet other developers & get best practices for building on the App Cloud

JOIN US