Link to your Trailblazer.me account

To help streamline our login experience, you can now access the Trailblazer Community Groups Platform with your Trailblazer.me account. Click details and how to link your accounts.

DreamTX

Salesforce User Group, Prague, Czechia
Thu, Dec 17, 2020, 10:00 AM (CET)

About this event

DreamTX - letošní verze Dreamforce - se koná 15. - 18. prosince čistě virtuálně. Agenda už je venku (https://trailblazer.salesforce.com/sessions?eventId=a1Q4V00002DWxkY#/sessions), napříč těmi 5 dny nás čeká cca 660 přednášek, z nichž většina se opakuje, takže to není tak hrozné. Jede se ve třech časových pásmech, takže od noci do noci a pokud vás pondělní až středeční přednášky moc nezaujaly, tak se koukněte na čtvrteční noc, tam by to mohlo začít být zajímavé.

Ve čtvrtek 17. 12. v 10:00 spouštíme hangout, na kterém třeba někdo bude celý den (cca do 17 hodin). Znáte ty konference - někdy nepotkáte nikoho, jindy neustále vrážíte do lidí, které jste potkat chtěli. Tak se připojte, když budete mít čas a třeba tam bude někdo na pokec, nebo se připojte na celý den a u toho sledujte přednášky a rovnou je komentujme, kdo ví, jak se ten den bude ubírat. Jdete do toho?

Dreamforce bývá i plný překvapení, pro ty co se zúčastní, tak to třeba tady bude stejné. Kdo ví, jak ten virtuální svět funguje.


Group Leaders

 • Martin Humpolec

  Martin Humpolec

  Consultant

 • Alena Dlabajová

  Alena Dlabajová

  Memsource a.s.

  Leader

Join your local Trailblazer Community Group, meet other developers & get best practices for building on the App Cloud

JOIN US