Omni-Channel od podszewki + Wspominki z Polish Dreamin '24

Apr 9, 4:00 – 7:30 PM

Mam dla Was spoiler tegorocznego prezentu od zajączka - już za kilka dni widzimy się na kolejnym evencie naszego Community!

About this event

Już 9.04., czyli jak tylko wielkanocne mazurki i sałatki dobrze się ułożą, widzimy się ponownie! Tym razem na prezentację zaprasza nas Błażej Łechtański, Salesforce Developer z krwi i kości, który nie boi się konfiguracji! 

W dobie nowinek AI, co rusz to nowych rozwiązań i produktów jakimi Salesforce nieustannie poszerza swoje portfolio, czasami warto zerknąć za siebie i przypomnieć sobie także te lekko zakurzone narzędzia, z których jednak wciąż się dzisiaj korzysta i które pewnie przetrwają w orgach jeszcze lata. Błażej podzieli się z nami swoją przeprawą przez niedawną  implementację Omni-Channel, czyli kompleksowego rozwiązania Service Cloud'a do zarządzania interakcjami z klientami na wszystkich kanałach komunikacji. Błażej powie nam dlaczego warto znać to narzędzie i w jakich przypadkach po nie sięgać, na podstawie swojego doświadczenia projektowego, opowie o napotkanych pułapkach i dobrych praktykach. Będzie też demo! Ciekawi jesteśmy ilu z nas to narzędzie zna, a dla kogo będzie ono odkryciem - liczymy na owocną dyskusję!

Po prezentacji powspominamy marcową konferencję Polish Dreamin - bo jest o czym mówić! Kto był ten wie, że wydarzenie można określić co najmniej sukcesem na europejską skalę, a i tak używając takiego określenia czuję niedosyt :) Nasi koledzy z wrocławskiego Community i fundacji Coffe & Force obiecali nam garść statystyk oraz smaczki i ploteczki z organizacyjnej kuchni, także szykujcie popcorn! 

Dziękuję za feedback dotyczący nowego miejsca naszego eventu i domówkowego klimatu - był pozytywny! A problemu z niższą temperaturą tym razem być nie powinno ;) Dlatego i tym razem spotkamy się właśnie w Salonty przy ul. Strzeleckiej 14 (nie szukajcie restauracji/pubu - to wynajęty przez nas lokal, szukajcie szyldu "Salonty", metalowe drzwi).

Uwaga: zaczynamy o 18, prezentacja też będzie chwilę wcześniej niż zazwyczaj (ok. 18:15) - bądźmy punktualni :)

Rozkład jazdy:

1. Check-In - 18.00

2. Prezentacja (18.15-19:00)

3. Polish Dreamin - przeżyjmy to jeszcze raz (19:00-19:20)

4. Quiz z nagrodami (19:30)

5. Dyskusja & Networking (19.30-21:30)

Podczas spotkania ugościmy Was fajnymi przekąskami oraz jeszcze fajniejszymi trunkami - i tym razem obowiązuje samoobsługa :)

Do zobaczenia!

W celu zapisania się na event kliknij w 'RSVP'. Spotkanie prowadzone będzie w języku polskim. Informujemy, że podczas eventu będziemy robić zdjęcia, które następnie będziemy chcieli opublikować na LinkedInie (oczywiście tylko te, na których dobrze wyjdziesz :)).

Speaker

  • Błażej Łechtański

When

When

Tuesday, April 9, 2024
4:00 PM – 7:30 PM UTC

Group Leader

  • Beata Jachira

    Capgemini

    Community Group Leader

Powered by

Trailblazer Community logo

Trailblazer Community

CONTACT US

Join your local Trailblazer Community Group, meet other developers & get best practices for building on the App Cloud

JOIN US